Satışlarımız Toptandır – Minimum Sipariş Tutarı 3000 TL

Tahtakaleden Toptan Doğum Günü Malzemesi

İstanbul Eminönü’nde faaliyet gösteren firmamız Hakkımızda Tahtakaledenal üzerinden sizler için toptan hediyelik eşya, toptan parti süslemeleri, toptan kutlama malzemeleri ve daha pek çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

Bünyemizde yer alan toptan ürün satış faaliyetleri ile sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Odak noktamız, toptan ürün ihtiyacı bulunan müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir ürün satışı yapmak ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmak. Ana misyonumuz, toptan ürün satışında geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin kalbine ulaşmak, yaptıkları ticaret için güvenilir bir ürün tedarikçisi olmak. Bu yolda bünyemize kazandırdığımız yeni müşterilerle gün geçtikçe daha fazla büyüyor, gelişiyoruz!

Toptan hediyelik eşya, toptan parti süslemeleri, toptan kutlama malzemeleri ve daha pek çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana hediyelik eşya satışı, toptanparti malzemelerinin satışı ve daha pek çok ürün grubunun satışı konusunda zincir mağazaların tercihi olduk. Güçlü kadromuzla ve çalışma azmimizle bu yolculuğa devam edecek ve sizlere gelecek dönemlerde de toptan ürün satışı hizmeti sunacağız. Yeni ürünlerin takibini yaparak sizlere en trend ürünleri en uygun fiyat garantisiyle ulaştırmaya devam edeceğiz.