Satışlarımız Toptandır – Minimum Sipariş Tutarı 3000 TL

TAHTAKALEDENAL TOPTAN DOĞUM GÜNÜ MALZEMESİ

Royal Parti Parti Malzemeleri adlı firmamız tahtakaledenal.com üzerinden; İstanbul Eminönü’nde faaliyet gösteren, sizler için toptan hediyelik eşya, toptan parti süslemeleri, toptan kutlama malzemeleri ve daha pek çok kategoride satış yapmaktadır.

Bünyemizde yer alan toptan ürün satış faaliyetleri ile sizlerin memnuniyetine önem vererek büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz. Odak noktamız toptan ürün ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimize; bütçenize uygun, kaliteli ve güvenilir ürün satışı yapmak bununla beraber her ihtiyacınıza hızlı çözümler sunmaktır. Ana misyonumuz, toptan ürün satışlarımızla siz müşterilerimizin kalbine dokunmak ve yaptığınız ticaret için güvenilir bir ürün tedarikçisi olmaktır. Bu yolda güvenini kazandığımız müşterilrimizle ilerliyor, gün geçtikçe daha fazla gelişiyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana; hediyelik eşya satışı, toptan parti malzemelerinin satışı ve daha pek çok ürün grubunun satışı konusunda zincir mağazaların tercihi olduk. Bu yolda iş ahlakına önem veren ve sizlerin güvenini kazanarak emin adımlarla yürüyen firmamız, güçlü kadrosu ve çalışma azmiyle bu yolda yürüyerek büyümeye ve gelişmeye devam edecektir. Bununla beraber sizlere gelecek dönemlerde de sizlere toptan satış hizmeti sunacak ve yeni ürünlerin takibini yaparak sizlere en trend ürünleri en uygun fiyat garantisiyle ulaştırmaya devam edeceğiz.

 

NEDEN TAHTAKALEDENAL.com

 Gün geçtikçe siz müşterilerimiz sayesinde daha çok gelişmekteyiz. Bunun sebebi elbetteki sizlerle beraber karşılıklı güvene dayalı toptan satış-alış hizmeti içerisinde olmamızdır. Hediyelik eşyanın, parti süslemelerinin ve kutlama malzemelerinin toptan satışını büyük bir özveriyle yapıyoruz. Tahtakaledenal firmamızla hem sizlere memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz hem de gelecek günlere sizlerle beraber emin adımlarla yürüyoruz.

Mutlu olmak size mutluluğunuza destek olmak bize yakışır.